Sortiment

Kosmetika




 

Klasické kosmetické ošetření
Zahrnuje odlíčení + diagnostika pleti
změkčení pleti - hloubkové čištění - ultrazvuková špachtle, dočištění dle potřeby ručně, mechanický a enzymatický peeling
séra
masáž ( 15 min - kombinace klasické masáže s podtlakovou)
maska
závěrečné ošetření
Doba trvání 70 min 



Relaxační kosmetické ošetření


Zahrnuje odlíčení + diagnostika pleti
relaxace + reiki
změkčení - hloubkové čištění - ultrazvuková špachtle, dočištění dle potřeby ručně, mechanický a enzymatický peeling
séra + vitamíny dle typu pleti
masáž ( 30 min - kombinace klasické masáže s podtlakovou - vacupress )
maska
závěrečné ošetření
Doba trvání 90 min 


 Ke klasickému, nebo relaxačnímu kosmetickému ošetření si  můžete dopřát í další služby 



Obličejová gymnastika
Vlastní stárnutí pleti začíná přibližně od 25 let. Je ovlivněno jak vnitřními (genetickými ) faktory, tak i faktory vnějšími, jako je životní styl, působící prostředí, slunění, kouření, strava, spánek, nedostatečná péče o pokožku aj. Obličejová gymnastika je metoda, kterou pomocí vnějších faktorů lze přírodní a neinvazivní cestou kompenzovat výše uvedené.

Udržování dobré svalové kondice je běžnou záležitostí. Ať už formou různých cvičení, nebo návštěvou posilovny. Ale na cvičení se svaly na obličeji se jaksi pozapomíná, i když tyto svaly vykazují stejné známky stárnutí, jako svaly na celém těle, kterým věnujeme nemalou důležitost. A navíc ochablé svaly třeba na rukou, nebo povadlý zadeček, se dají lehce zakrýt. Ale svaly na obličeji stojí stále v první linii.

Obličejová gymnastika nabízí řešení, jak přirozenou cestou zpomalit stárnutí pokožky. Svaly, které mají s přibývajícím věkem tendenci k ochabování, jsou hlavním viníkem stárnoucího vzhledu. Snadněji podléhají gravitaci, prověsí se. Kůže sval „ kopíruje „ a dochází k unaveným a stárnoucím konturám obličeje.

Podstatou obličejové gymnastiky je cílená svalová kontrakce a relaxace. Svaly, které mají s přibývajícím věkem tendenci k ochabování l se zpevní, zbytní, zkrátí se, vrátí se jim pružnost , napětí a objem. Dále dochází ve svalových i kožních buňkách ke zvýšené cirkulaci lymfy, ke zrychlenému metabolismu, zvýšenému příjmu kyslíku a živin, k regeneraci tkáně a odplavování toxinů.

Výsledkem obličejové gymnastiky je zpomalení stárnutí, zpevnění kontur obličeje a krku, viditelné projasnění pleti a její obnovený tonus.

Čeho docílíte cvičením obličejové gynmastiky
     krk se vyhladí a zpevní
     zmizí dvojitá brada
     spodní tváře se prokreslí 
     pozvednou se kontury povislé kůže na rozhraní brady a čelisti
     spadlé koutky rtů se pozvednou
     rty se vyplní a vrásky kolem nich se znatelně eliminují
     ochablé tváře nabydou na objemu
     nosortová rýhy se zjemní
     spodní víčka se zpevní, zmírní se vaky pod očima
     povislá horní víčka možná uchráníte od skalpelu
     oči se otevřou a rozzáří
     pokleslé obočí se pozvedne
     cvičením se zlepší i stav pokožky, vyhladí se jemné vrásky


Cvičení obličejové gymnastiky je vhodnou volbou pro každého, kdo je pro přirozenou a trvalou cestu ke zpomalení stárnutí. Ale pozor. Bez práce nejsou koláče.

Je zapotřebí důslednost, pravidelnost a cíleně myslet na prováděný cvik. Cvičte s radostí a lehkostí. Nezapomeňte dýchat. Odměna bude sladká. 


Chemický peeling AHA kyselinami
Účinná a lety prověřená metoda k omlazení pleti.Vaše pleť se viditelně zregeneruje a projasní,  vypnou se a zjemní vrásky. Stimuluje se tvorba kolagenu, viditelně se zvýší tonus pleti a  hydratace.
Cílem podráždění pleti chemickým peelingem je vyvolání procesu hojení pleti. Nové buňkykteré vznikají při hojení, nahrazují buňky staré. Nová pokožka vyhlíží lépe a je zdravější, než pleť před peelingem.


Indikace:
     stárnutá pleti a tvorba vrásek
     poškození kůže po nadměrném slunění s tvorbou vrásek
     nadměrné rohovatění kůže
     acne typu I a II s pustulami a komedony
     sjednocení tónu pleti, změny a posuny pigmentu ( pihy, hyperpigmentace po slunění )
      

Ošetření se skládá z 3 až 4 kúr povrchového AHA a peelingu. 10 - 14 dnů před první kúrou budete používat G10 Zjemňující emulzi, která významně snižuje riziko případné nežádoucí reakce. Emulzi používejte 1-2x denně dle doporučení. Od počátku aplikace emulze se neopalujte a používejte pouze doporučenou kosmetiku

Samotné ošetření spočívá v aplikaci 30% nebo 35% roztok kyseliny glykolové. Aplikace přípravku se zpravidla projeví svěděním a začervenáním. Dle reakce pleti a typu kúry bude roztok po 3 - 7 minutách neutralizován a odstraněn.  Následně budete používat po 2 dny indiferentní krém dle doporučení kosmetičky a opět se vrátíte k používání přípravku G 10. V této době chraňte ošetřená místa před sluncem.
 


Peercing dermarollerová mezoterapie

Již po několika dnech po aplikaci je viditelný lifting kůže, redukují se jizvy, vyhladí se vrásky.
Působení peercing-dermarolleru je založeno na schopnosti podporovat vlastní regenerační aktivitu organizmu. Stimulace koncových nervových zakončení spouští fyziologickou kaskádu reakcí, které vedou k procesu hojení a tvorbě nových buněk.Dále dochází k novotvorbě kolagenních a elastických vláken.Regulovaná tvorba především kolagenních vláken pomocí dermarolleru vede ke zpevnění  škáry a k vyplnění atrofických jizev.  Drobné mikropóry rovněž usnadňují lokální prostup vybraných látek do hlubších vrstev pokožky. Na tomto principu jsou založena séra pro mezoterapii.

Na pokožku se nanese účinná látka (nejčastěji kyselina hyalurunová). Po té se  přiloží peercing dermarollerový válec, který slouží ke speciální rotační masáži pokožky. Tímto mechanismem dochází ke zvýšenému prokrvení kůže.

Účinky
     postupné korekci kosmetického defektu
     stimulace produkce kolagenu
     zvýšení hydratace , elasticity, napětí a vitality pokožky
     potlačení drobných vrásek
     projasnění pleti
     potlačení hypotrofických jizev, snížení jejich hloubky
     zjemnění a vyhlazení pleti po akne
     podpoře přirozených regeneračních procesů a obranyschopnosti kůže

 


Ultrazvuková špachtle

Bezbolestné a velmi účinné hloubkové čištění pleti. Zároveň odstraňuje odumřelé buňky pokožky. Současně provádí mikromasáž kůže, která zlepšuje mikrocirkulaci, mnohonásobně zvyšuje propustnost kosmetických přípravků do pleti.

 

Biostimulační laser
Laserobá energie je ve tkáni absorbována prostřednictvím buněk, kde se přeměnuje na energii buněčnou.
Při průchodu světla se zvyšuje propustnoct buněčných membrán, což vede k jejich lepší výživě a rychlejšímu dělění. Světlo dále urychluje hojení zánětlivých ložisek. Opakované působení laseru viditelně regeneruje kůži.

Biostimulační laser je světlo se specifickými vlastnostmi a má pro živé buňky zásadní význam.  Paprsek světla generovaný laserem září na jedné vlnové délce, kmitá v jedné rovině a fáze všech vln je shodná. Laserobá energie je ve tkáni absorbována prostřednictvím buněk, kde se přeměnuje na energii buněčnou.Kožní buňka dokáže toto světlo velice efektivně využít. Světelná energie vyvolává v kožních buňkách fotochemické změny, které jsou z hlediska revitalizace pleti zásadní. Laserové světlo zvyšuje propustnost buněčných membrán, čímž se buňky lépe zbavují odpadních látek a rychleji přijímají kyslík a výživu, rychleji se dělí, urychluje se hojení zánětlivých ložisek. Biostimulační laser povzbuzuje metabolismu buněk, které se tímto revitalizují, což se projevuje viditelným omlazením pleti. Opakované působení laseru viditelně regeneruje kůži.

Účinky
     buněčný stimul
     zrychluje buněčný metabolismu
      podpora buněčné energie



Galvanoterapie

Převratná technologie v oblasti anti-agingu.
Díky exkluzivnímu výzkumu našla společnost Nu Skin klíč, který Vám pomůže kontrolovat osud Vaší pleti. Je jím speciálně vyvinutý přístroj Galvanic Spa – „galvanická žehlička“ a pleťové  polarizované gely s ageLOC technologií, které jsou nosičem hloubkových komponentů na intenzivní vyčištění a hloubkové vyživení pleti. Galvanická žehlička působí na principu samonastavitevných galvanických proudů, pomocí nichž „zažehlujeme“ gely a jiné přípravky s ageLOC technologií. Účinné látky se dostávají hluboko do pokožky, než kdykoli před tím.


Účinky

     hloubkové vyčištění a detoxikace pleti
     ovládnutí vnitřního zdroje stárnutí
     snížení výskytu viditelných známek stárnutí
     vyhlazení vrásek
     vypnutí pleti, kontur
     zlepšení hydratace
     zpomalení produkce volných radikálů v pleti


Kontraindikace: kardiostimulátor, těhotenství , dále kovový implantát v hlavě a epilepsie.Pokud má někdo v ústech větší množství kovových implantátů, doporučuje firma konzultaci se stomatologem. 



      

Vakuová masáž
Přístroj  PNEUVEN KOSMETIK VACU je určen pro kosmetickou podtlakovou masáž. V důsledku podtlaku se baňka přisaje na kůži. Dochází k aktivaci lymfatického systému kůže a k odplavování zplodin látkové výměny, k odstraňování otoků, k vyhlazování vrásek. Masáží a propínáním kůže se zlepšuje její elasticita, stimuluje se prokrvení, aktivují se kolagenová a elastická vlákna. Výsledkem je omlazení a posílení základních vrstev kůže. Ošetření je zakončeno akupresurou obličeje.
 

 

 
Barvení řas a obočí
Jde o dočasné obarvení řas a obočí.
Efekt barvení přetrvává zhruba měsíc.

Depilace obočí

 
Líčení
Individuální konzultace
  

 


 

 


 


 

 

Copyright 2010 © Tebit Relax | Vyrobil SecurityNet.cz s.r.o. | WebHosting Hukot.cz