Kosmetika a obličejová gymnastika
 

Klasické kosmetické ošetření
Zahrnuje odlíčení + diagnostika pleti
změkčení pleti - hloubkové čištění - ultrazvuková špachtle, dočištění dle potřeby ručně, mechanický a enzymatický peelin
séra
masáž ( 15 min - kombinace klasické masáže s podtlakovou - vacupress)
maska
závěrečné ošetření
Doba trvání 70 min Relaxační kosmetické ošetření

Zahrnuje odlíčení + diagnostika pleti
relaxace + reiki
změkčení - hloubkové čištění - ultrazvuková špachtle, dočištění dle potřeby ručně, mechanický a enzymatický peeling, gumáž
séra + vitamíny dle typu pleti
masáž ( 30 min - kombinace klasické masáže s podtlakovou - vacupress )
maska
závěrečné ošetření
Doba trvání 90 min 


 Ke klasickému, nebo relaxačnímu kosmetickému ošetření si  můžete dopřát í další služby 
 


Biostimulační laser
Laserobá energie je ve tkáni absorbována prostřednictvím buněk, kde se přeměnuje na energii buněčnou.
Při průchodu světla se zvyšuje propustnoct buněčných membrán, což vede k jejich lepší výživě a rychlejšímu dělění. Světlo dále urychluje hojení zánětlivých ložisek. Opakované působení laseru viditelně regeneruje kůži.

Biostimulační laser je světlo se specifickými vlastnostmi a má pro živé buňky zásadní význam.  Paprsek světla generovaný laserem září na jedné vlnové délce, kmitá v jedné rovině a fáze všech vln je shodnáKožní buňka dokáže toto světlo velice efektivně využít. Světelná energie vyvolává v kožních buňkách fotochemické změny, které jsou z hlediska revitalizace pleti zásadní. Laserové světlo zvyšuje propustnost buněčných membrán, čímž se buňky lépe zbavují odpadních látek a rychleji přijímají kyslík a výživu, rychleji se dělí, urychluje se hojení zánětlivých ložisek. Dále povzbuzuje metabolismus buněk, které se tímto revitalizují, což se projevuje viditelným omlazením pleti. Opakované působení laseru viditelně regeneruje kůži.

Účinky
     buněčný stimul s viditelnými výsledky revitalizace pleti
     zrychluje buněčný metabolismus - rozjasnění pleti
      podpora buněčné energie - vypnutí pleti a vrásekGalvanoterapie

Převratná technologie v oblasti anti-agingu.
Speciálně vyvinutý přístroj Galvanic Spa – „galvanická žehlička“ a pleťové  polarizované gely, které jsou nosičem hloubkových komponentů na intenzivní vyčištění a hloubkové vyživení pleti. Galvanická žehlička působí na principu samonastavitevných galvanických proudů, pomocí nichž „zažehlujeme“ gely a jiné přípravky. Účinné látky se dostávají hluboko do pokožky, než kdykoli před tím.


Účinky

     hloubkové vyčištění a detoxikace pleti
     
zpomalení produkce volných radikálů v pleti
     snížení výskytu viditelných známek stárnutí
     
zlepšení hydratace 
      
Kontraindikace: kardiostimulátor, těhotenství, dále kovový implantát v hlavě a epilepsie. Pokud má někdo v ústech větší množství kovových implantátů, doporučuje se konzultace se stomatologem. 
 
      
Vakuová masáž
Přístroj  PNEUVEN KOSMETIK VACU je určen pro kosmetickou podtlakovou masáž. V důsledku podtlaku se baňka přisaje na kůži. Dochází k aktivaci lymfatického systému kůže a k odplavování zplodin látkové výměny, k odstraňování otoků, k vyhlazování vrásek. Masáží a propínáním kůže se zlepšuje její elasticita, stimuluje se prokrvení, aktivují se kolagenová a elastická vlákna. Výsledkem je omlazení a posílení základních vrstev kůže.
 
 
Ultrazvuková špachtle

Bezbolestné a velmi účinné hloubkové čištění pleti. Zároveň odstraňuje odumřelé buňky pokožky. Současně provádí mikromasáž kůže, která zlepšuje mikrocirkulaci, mnohonásobně zvyšuje propustnost kosmetických přípravků do pleti.

Mikromasáž očního okolí

 
Barvení řas a obočí


Depilace obočí a obličeje


Obličejová gymnastika
Vlastní stárnutí pleti začíná přibližně od 25 let. Je ovlivněno jak vnitřními (genetickými ) faktory, tak i faktory vnějšími, jako je životní styl, působící prostředí, slunění, kouření, strava, spánek, nedostatečná péče o pokožku aj. Obličejová gymnastika je metoda, kterou pomocí vnějších faktorů lze přírodní a neinvazivní cestou kompenzovat výše uvedené.

Udržování dobré svalové kondice je běžnou záležitostí. Ať už formou různých cvičení, nebo návštěvou posilovny. Ale na  svaly na obličeji se jaksi pozapomíná, i když  vykazují stejné známky stárnutí, jako svaly na celém těle, kterým věnujeme nemalou důležitost. A navíc ochablé svaly třeba na rukou, nebo povadlý zadeček, se dají lehce zakrýt. Ale obličej stojí stále v první linii.

Obličejová gymnastika nabízí řešení, jak přirozenou cestou zpomalit stárnutí pokožky. Svaly, které mají s přibývajícím věkem tendenci k ochabování, jsou hlavním viníkem stárnoucího vzhledu. Snadněji podléhají gravitaci, prověsí se. Kůže sval „ kopíruje „ a dochází k unaveným a stárnoucím konturám obličeje.

Podstatou obličejové gymnastiky je cílená svalová kontrakce a relaxace. Svaly, které mají s přibývajícím věkem tendenci k ochabování  se zpevní, zbytní, vrátí se jim pružnost, napětí a objem. Dále dochází ve svalových i kožních buňkách ke zvýšené cirkulaci lymfy, ke zrychlenému metabolismu, zvýšenému příjmu kyslíku a živin, k regeneraci tkáně a odplavování toxinů.

Výsledkem obličejové gymnastiky je zpomalení stárnutí, zpevnění kontur obličeje a krku, viditelné projasnění pleti a její obnovený tonus.

Čeho docílíte cvičením obličejové gynmastiky

    
pozvednou se kontury povislé kůže
     krk se vyhladí a zpevní
     zmizí dvojitá brada
     
spadlé koutky rtů se pozvednou a rty se naplní 
     
ochablé tváře nabydou na objemu
     nosortová rýhy se zjemní
     spodní víčka se zpevní, zmírní se vaky pod očima
     povislá horní víčka možná uchráníte od skalpelu
     oči se otevřou a rozzáří
     pokleslé obočí se pozvedne

Cvičení obličejové gymnastiky je vhodnou volbou pro každého, kdo je pro přirozenou a trvalou cestu ke zpomalení stárnutí. Ale pozor. Bez práce nejsou koláče.

Je zapotřebí důslednost, pravidelnost a cíleně myslet na prováděný cvik. Cvičte s radostí a lehkostí. Nezapomeňte dýchat. Odměna bude sladká. 
     

     
    
Copyright 2010 © Tebit Relax | Vyrobil SecurityNet.cz s.r.o. | WebHosting Hukot.cz